Hakkımızda

Umut Led Teknolojileri olarak bugün geçmişteki faliyetlerimiz sonucunda edindiğimiz bilgi birikimden faydalanmaktayız. 2010 yılından beri, yaşadığımız  çağın hızı içerisinde, küresel değişimlerin ve teknolojik yeniliklerin yakından  takipçisi olarak yer alıyoruz.

2010 yılında  başlayan faaliyetimiz bugün deneyimli ve güvenilir bir firmaya dönüştü. Led Tekonolojileri alanında branşlaştığımız 2010 yılından beri, led teknolojisini toplumun ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak şekilde uygulamak ve siz müşterilerimizin beklentilerine en uygun ürünü belirlemek öncelikli hedefimiz.

Led Tabela, Led Ekran ile caddelere, meydanlara ekranlar kurarak, halkın nabzını tutan, reklam ve haberleşme sektörüne öncülük eden, başlı başına  bir iletişim aracı oluşturduk. Firmaların kullandıkları sabit tabelaları led ekrana çevirerek, led tabela dönemini başlattık. Oldukça ses getiren ve talep gören bu yeni kurumsal led ekranları; ışık, renk kalitesi, güncellenebilir içeriği ile farklı şekillerde kullanılabilir ve firmalara özel olarak tasarlanabilir yaptık.

Günümüzde reklamcılık sekterönde LED teknolojisinin yoğun bir şekilde kullanılmaya başlaması ile birlikte, bilgi ve becerilermizi 3 ana konuda odaklayarak faaliyet göstermekteyiz:

1. Sektörün ihtiyacı olan LED ürünlerinin üretimi ve toptan satışı

2. Bayiler için her ölçüde Led Ekran, Led Tabela’ nın kullanıma hazır ürün olarak imalatı

3. Anahtar teslim Led Ekran, Led Tabela proje çözümleri